Wedstrijden & Toernooien


2019

36e Eggenkamp Toernooi – update 28 juli:

Het was weer een geweldig.
Bedankt aan iedereen die heeft bijgedragen en meegedaan aan deze
fantastische editie van ‘t Eggenkamp Toernooi!


Hierbij alle uitslagen in pdf-formaat

36e Eggenkamp Toernooi – update 19 juli:

Hierbij het vervolgoverzicht van ons Gerrie Eggenkamp Toernooi.

Allereerst er wordt weer in clubtenue gespeeld.
Bij de verdere wedstrijden wordt zonder nabeurt gespeeld.
Ook wordt er geloot voor alle klassen voor de wedstrijden om circa 18.45 uur.

Aanvang wedstrijden zoveel mogelijk om 19.00 uur 

Vrijdag Kader :

L. v/d Pol / P. Klinge / R. Out / F. Driessen / J. de Beurs / R v/d Made / J. Zieltjens / R. Kremer 

Spelen tegelijk op 5 biljarts de 4 winnaars loten nogmaals tegen elkaar en spelen de derde ronde of eerder als de biljarts over zijn.

De winnaars gaan volgende week vrijdag naar de finale.

Daarna Hoog Libre Vrijdag:

J. Blank / B. Hees / W. Clements / L. v Buren / H. Hover / G. Sedney / T. Schonhere 

R. v Dijk / W. Tijsterman / E. Kloosterhuis

De winnaars gaan volgende week vrijdag naar de finale.

Maandag Hoog Libre 

A. v Kuler / G. de Vink / T. v/d Heuvel / H. Prasing

De winnaars gaan door naar de finale vrijdag.

Libre van 1.50 t/m 3. 30 

R. Buijs / J. Vermeulen / H. Valkenier / A. Bijleveld / J. Dohmen / H. Veerman / R. Bergsma 

G. v Barneveld / P. v/d Pas / D. v Rooijen / B. Heijboer / C. Rietveld / P. Janssen / H. Doijer 

G. Blaas / J. Zadelhoff 

Libre Laag 

M. Benard / H. de Dood / B. Faber / E. Kreuger / J Nieuwenhuis / T. v Giessen / N . Bierman 

M. Haring /F. Som de  Cerff / W. v/d Berg / R. v/d Berg / E. Stuik / J. v laar / R. Harmsen 

R. v Leeuwen / A. v Doorn   

Dinsdag 

Kader A. Hijmering / J. Rodermond / E. huisman /G. v Mierlo

Er wordt gespeeld als vrijdag is aangegeven.

Libre Hoog 

Fred Veenstra / H. v Eijkelenborg

Libre van 1.50 t/m 3.30 

R. Muijlwijk / w. Stitselaar / M. v/d Velden / J. v/d Schoor / F. Westerhoff / L. Heil / R. Spoor

B. Bouwhuis / L. Heil /G. Dashorst/ R v/d Wolde / J. den Blanken / R. Schreuder / N. v Ekris

E. Vreekamp / R. v Hasselt  

Libre Laag 

S. Neslo / R. Kroon / M. Vreekamp-Wijnholts / J. Cordes / A. Huussen /M. Groenestein

W. v Ee / M. Muis / B. Muis / D. v/d Bos / R. Vos / G. Theebe / A. v/d Put / S. v Ankum 

J. Weitgraven / K. Helderman 

Na een ronde wordt er nogmaals geloot met de winnaars en deze spelen nogmaals tegen elkaar en die winnaars gaan vrijdag naar de finale. 

Donderdag 25 juli 

Finale Driebanden A poule en B poule en Libre Laag poule

Driebanden A

Biljart 1 Richard Spoor  23  – Glenn Indallal 31

Biljart 2 Frans. v Doorn 23 – Frans. Elbers 34

Biljart 1 Mario. v/d Velde 23 –  Dick Simonides 25

Biljart 2 Nico  v Ekris 23 – Theo v/d Tas 23

Driebanden B

Biljart 3 Thijs Koopmans 15 – Wesley v Doorn 19

Biljart 4 Dirk v.d Stam 21 – AndrĂ© Vonk 15

Biljart 3 Frans Som de Cerff 15 – Ton Vlaanderen 21

Biljart 4 Jan v/d Schoor 21 – Bram Heijboer 18

Biljart 5 en 6 Finale Laag Libre

Mocht er iemand toch niet aanwezig zijn zonder bericht wordt er een speler ingezet die aanwezig is.

Dit programma is ook voor eventuele biljartliefhebbers die willen komen kijken.

Met vriendelijke sportgroeten, Gerard Dashorst

36e Eggenkamp Toernooi

Bekijk of downland hier het programma in pdf
( NIEUWE VERSIE 16 JUNI )

2e Klasse Bandstoten
zat 13 en zondag 14 april 2019.

Downland hier het programma in pdf

Biljart Finale District
2e KLASSE BAND

Uitslagen: 1. Kas 2. Peter 3. Theo

15/16/17 Februari 2019
Download hier het programma

Op de zaterdag, 16 februari, werden er radio-opnames gemaakt door NH Gooi Radio bij OGB.
Voor meer informatie zie onze nieuwspagina.

2018

UITSLAGEN DIVERSE TOERNOOIEN

6e Koppeltoernooi 2018

Libre
1e – Marga Groenestein en Joop van Beek (wisseltrofee)
2e – Hans Veerman en Robbie Schreuder

Driebanden
1e – Johan Fiolen en Cor van Melle (wisseltrofee)
2e – Cor Grevelt en Stief Neslo

Iedereen kreeg een prijs en een aandenken.
Wij bedanken onze sponsor Lou Groen van harte!

Wildtoernooi 2018

Hoofdprijs – Robbie Schreuder
2e – William v/d Berg
3e – Ron Schulte
4e – Stief Neslo

Het was vooral een gezellig toernooi maar ook spannend. Dit jaar deden er weer 44 leden mee en deze kregen allemaal een attentie bestaande  uit een grote kip/rollade of vleesschotel en het was weer een groot succes.

De voorzitter van OGB heeft bij enkele vaste leden, die dit jaar werden verhinderd door persoonlijke omstandigheden, de attentie thuis gebracht. Hopelijk zien we deze leden weer spoedig bij O.G.B

4e Hommelheide toernooi (in Susteren, Limburg)

Kader / Hoog Libre – Jimmy Zieltjens
Libre – Gerard Holtkamp
Driebanden – Leo Walbeek

Zij hebben allen een weekend of midweek in een huisje van 4 personen gewonnen. Gefeliciteerd!

Er waren 40 deelnemers aan dit toernooi.


DAMES FINALE REGIO
KAMPIOENSTEAM

Dames-finale-regio-kampioensteam

KAMPIOENSCHAPPEN
DAGSPELERS OGB

ogb biljart bussum tenue dagspelers

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN TEAMS

Download hier teams en indeling Clubkampioenschappen

De clubkampioenschappen zijn goed verlopen.
Alle wedstrijden zijn gespeeld.
Iedereen heel hartelijk bedankt!


15e NEDERLAAGTOERNOOI – 2018

Download hier volledige programma en uitslagen nederlaagtoernooi pdf

Dit toernooi was weer zeer geslaagd.
‘t Centrum heeft het toernooi met groot verschil heeft gewonnen.

Alle verenigingen bedankt en hopelijk weer tot volgend seizoen.

Johan Fioole bedankt voor het verzorgen van deze avonden.


CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2018 OGB

Ook dit kampioenschap was weer een succes dit jaar.
Enorm bedankt aan iedereen.

Klik op de afbeelding om ‘m  groter te kunnen zien.

clubkamp1
clubkampioenschappen2

UITSLAG 3E KLASSE DRIEBANDEN KLEIN

Driebanden-klein-3e-klasse

OME JAN SPLINT TROFEE 2017-2018

Uitleg:
Dit is een strijd voor degene die hun moyenne het meest verbeteren in de bondscompetitie wat betreft libre en driebanden. 

Uitslag persoonlijke moyenne afgelopen bondscompetitie

Ome-Jan-Splint-Trofee-2017-2018

2017

5e Koppeltoernooi – 2017

De uitslagen  Poule 1

OGB Koppeltoernooi 2017

De uitslagen  Poule 2

OGB Koppeltoernooi 2017